مشخصات بواسير

كاشت مو به روش HRT

تفاوت كاشت مو به روش HRT با كاشت مو به روش نانو ارگانيك :

اگر در دنياي اينترنت كلمه كاشت مو را جستجو كنيد با تعدادي از اصلاح ها از قبيل : كاشت مو نانو ، كاشت مو نانو ارگانيك ، كاشت مو نانو سنتر ، كاشت مو نانو هكس ، كاشت مو HRS ، كاشت مو SUPER HRS و … رو به رو مي شويد.

تنها روش استاندارد كاشت مو كه تا كنون در ايران و كشورهاي اروپايي و امريكا معرفي شده است و به تاييد رسيده كاشت مو به روش HRT  است كه تفاوت هاي اين روش كاشت مو را با روش هاي مصنوعي ديگر كاشت مو را بيان ميكنيم.

۱- در كاشت مو به روش HRT از شبكه هاي نازك شبيه سازي شده از پوست سر استفاده مي شود ولي در روش هاي ديگر كاشت مو از تورهاي سفيد رنگ به عنوان بيس و پايه كار استفاده ميكنند.

۲- در كاشت مو به روش استاندارد HRT خط رويش و خط فرق بسيار عالي كار مي شود ولي در بقيه روش هاي كاشت مو حالت خطي و عروسكي خط رويش و خط فرق وجود دارد.

۳- در كاشت مو به روش HRT تراكم موها كاملا طبيعي بوده اما روش هاي كاشت موي طبيعي ديگر حالت و شكل كلاه گيسي خود را حفظ  كرده اند.

عباراتي مانند كاشت مو به روش نانو، كاشت مو به روش نانو ارگانيك ، كاشت مو به روش نانو هكس ، كاشت مو نانو سنتر ، كاشت مو HRSكاشت مو SUPER HRS و … كذب محض هستند.

انواع كاشت مو:

۱- كاشت مو به روش FUT :

كاشت مو به روش FUT يكي از قديمي ترين روش هاي اوليه كاشت مو است كه در آن فلپ از پشت سر برداشته شده و از عوارض اين روش كاشت مو ميتوان به خط بخيه ، جراحي و … نام برد.
۲- كاشت مو به روش FIT :

بعد از كاشت مو به روش FUT كاشت مو به روش FIT معرفي شده كه در آن فلپ برداري صورت نميگيرد اما در اين نوع روش كاشت مو هم عوارضي همچون خونريزي ، درد ، نامنظم بودن كاشت كردن و … ديده مي شود.
۳- كاشت مو به روش BHT :

در كاشت مو به روش FUT و كاشت مو به روش FIT موها از پشت سر برداشته مي شود كه به آن بانك مو ميگويين اما در موارد خاصي پيش مي آيد كه بانك مو فرد كم است و موهاي تكميلي را از صورت و بدن برداشت ميكنند اين روش كاشت مو را BHT مي گويند.
۴- كاشت مو به روش SUT:

در اين روش كاشت مو تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در يك جلسه كاشت مي كنند بدون عوارض ، بدون درد ، بدون خونريزي ، با تراكم بالا و با دستگاه  خودكار

منبع:http://moo.clinic/hair-transplant/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۴۰:۱۲ توسط:آرميتا زماني موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html